צרו קשר
ּ

חוגי זומבה

אחת מהדילמות הגדולות ביותר בתור הורים בעידן המודרני היא איך לגרום לילדים שלנו לזוז ולא להשמין. מה שהיה בעבר כל כך פשוט, כי הילדים היו יוצאים לשחק בחוץ, היום הפך להיות מורכב מאוד, שכן לא מעט ילדים מעדיפים להעביר שעות מול המחשב. אם גם אתם רוצים לגרום לבת שלכם להיות בתנועה, לא להשמין וגם להתאהב בספורט, חוגי זומבה במרקנה הם הפתרון הטוב ביותר!

זומבה זו שיטת אימון גופני אירובי שפותחה בשנות ה90 בקולומביה והיא מבוססת על שילוב של תנועות ריקוד מסגנונות מוזיקה שונים הכוללים: ריקוד מערבי, לטיני ומזרחי. המטרה היא אחת: להפוך את הפעילות הגופנית למהנה, ואתם תראו שזה בדיוק מה שיקרה לבת שלכם אם תשלחו אותנו לעשות זומבה במרקנה.

רוקדים על דשא סיננטי

המרקנה זה המקום הטוב ביותר לעשות בו זומבה. בשנים האחרונות, שכן אצלנו ניתן ליהנות מריקודים על דשא סינטטי, שלהם יתרונות רבים:

  1. הדשא בולם זעזועים.
  2. אם נופלים לא נפצעים.
  3. האווירה נעימה וטבעית יותר.

זה לא במקרה שכל כך הרבה הורים שולחים את הילדים שלהם לחוגי זומבה במרקנה, שכן המטרה היא לא רק לגרום לילדים לזוז אלא גם ליהנות מכל מה שהם עושים.

מדריכה מקצועית

עוד סיבה טובה שבגללה כדאי לשים לב היטב איפה הבת שלכם תעשה זומבה, זו השאלה מי המדריכה או המדריכים שיעבירו את השיעור. במקרה של המרקנה, אתם יכולים להיות בטוחים שהבת שלכם בידיים טובות, שכן אנשי המקצוע שמחכים לה במקום הם בעלי ניסיון וידע רב בתחום.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ