צרו קשר
ּ

אימוני כושר ספורטיביים לילדות לגילאי 8+

אם יש משהו שמאפיין את העידן שבו אנחנו חיים, זו העובדה שהיום אנחנו זזים הרבה פחות מאשר בעבר. אם כשאנחנו היינו ילדים נהגנו לצאת כל יום כדי לשחק בחוץ עם החבר'ה, הרי שהיום זה לא כך, שכן היום הרבה פעמים קשה להורים לגרום לילדים לצאת החוצה. הילדים מעדיפים לבלות זמן ארוך מול המחשבים ושאר הטכנולוגיה המתקדמת, והרבה פעמים התוצאה היא עליה במשקל.

זה נשמע לכם מוכר כי זה מה שאתם רואים שקורה לילד שלכם? אם כך, אל חשש: הגעתם למקום הנכון. אצלנו במגרש המרקנה תוכלו להיות בטוחים שאתם עושים את הדבר הטוב ביותר לילד שלכם, כי אנחנו נגרום לו לזוז ונעזור לו לאבד משקל עודף.

תוכנית אימונים

הרבה פעמים לעשות דיאטה לילדים זה דבר מורכב, שכן מצד אחד אנחנו רוצים לסייע להם אך מצד שני לא היינו רוצים להלחיץ אותם או לגרום להם לחוש שיש להם בעיה. לכן אנחנו הפתרון הטוב ביותר לנושא, כי אנחנו עושים זאת בצורה מסודרת:

  1. המטרה שלנו היא לבנות תוכנית אימונים מהנה לילד.
  2. אנחנו נגרום לילדים להיות בתנועה וליהנות מכך.
  3. מדובר על חוג שחלק מהעניין בו זו ההתמדה וזה מה שמוביל לשינוי.

מה תפקיד ההורים בתהליך?

חשוב להבין שגם לכם, ההורים, יש תפקיד חשוב בתהליך, והוא העידוד. הילדים זקוקים למשמעת, להתמדה, למסגרת ולעידוד כדי להצליח בדיאטה. לכן כדאי שגם אתם תתגייסו לעניין ומאוד מומלץ לא להכניס הביתה בתקופה זו "מוקשים" שעלולים להקשות על הילדים להתמודד עם הדיאטה ועם השינוי שהם מנסים לעשות.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ